


1 008 ₴
Провітрювач Europlast SPK100 забезпечує природний приплив повітря. Призначений для встановлення в приміщеннях усіх типів.
Конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип провітрювача | Стіновий |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 153 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 148 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Телескопічний канал | |
| Діаметр каналу | 103 мм |