

267 ₴
Анемостат Europlast DMP80 - видимий елемент системи повітророзподілу, через який повітря потрапляє в кімнату (або видаляється з неї). Це один із різновидів вентиляційної решітки, що має трохи іншу конструкцію.
Завдання виробу - розподіл повітряного потоку. Якщо він йде суцільним струменем - це призводить до протягнення, й до того ж провітрюється частина приміщення (за ходом струменя).
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Анемостат |
| Тип повітророзподільника | Припливний, Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.11 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 116 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |