

3 080 ₴
Витяжний вентилятор Europlast E-extra EAT150HT із таймером і датчиком вологості призначений для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, житлових, офісних та громадських приміщеннях. Встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти та у підвісній стелі. Також варто відзначити простоту в обслуговуванні: передня панель легкознімна дозволяє при необхідності зробити чистку вентилятора із застосуванням м'яких миючих засобів.
Вентилятор EAT150HT оснащений регулятором рівня вологості, за допомогою якого можна встановити рівень вологості від 60 до 90% та таймер затримки вимикання (1 - 30 хв.). Вмикається автоматично в той час, коли в приміщенні досягається певний рівень вологості або вмикається перемикачем. Вимикається через встановлений час.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 200 куб.м/год |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.61 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 203 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 35 мм |
| Розмір патрубка | 124 мм |