







3 950 ₴
Провітрювач Europlast Е-Extra SPKT125 використовується для переміщення теплого повітря. Термостат включає вентилятор, який спрямовує тепле повітря в приміщення або виводить його назовні. Вентилятор вимкнеться, коли температура в приміщенні зменшиться. Бажана температура встановлюється відповідно до шкали, вказаної на термостаті.
Конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип провітрювача | Стіновий |
| Продуктивність | 105 куб.м/год |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 165 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вентилятор | Так |