

2 610 ₴
Витяжний вентилятор Europlast E-extra EAT125TS із таймером призначений для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, житлових, офісних та громадських приміщеннях. Встановлюється безпосередньо в отвір вентиляційної шахти та у підвісній стелі. Також варто відзначити простоту в обслуговуванні: передня панель легкознімна дозволяє при необхідності зробити чистку вентилятора із застосуванням м'яких миючих засобів.
Вентилятор EAT125TS оснащений таймером затримки вимикання, який регулюється від 1 до 30 хв.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 150 куб.м/год |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Швидкість обертання | 2360 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Вага | 0.49 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 178 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 35 мм |
| Розмір патрубка | 124 мм |