



1 693 ₴
Витяжний канальний вентилятор Europlast EK150T з таймером - використовується для витяжної або припливної вентиляції приміщень житлового, комерційного призначення. Перевагою в застосуванні є те, що канальні вентилятори можуть монтуватися в будь-якому положенні: горизонтальному і вертикальному. При цьому продуктивність від положення не змінюється. Широке застосування такі вентилятори отримали в складських приміщеннях, промисловості, а також у приміщеннях загального призначення.
Вентилятор оснащений таймером затримки вимкнення, який регулюється від 1 до 30 хв.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 200 куб.м/год |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Швидкість обертання | 2100 об/хв |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.47 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 149 мм |
| Глибина | 91 мм |
| Розмір патрубка | 149 мм |