


5 900 ₴
Осьовий вентилятор низького тиску в металевому корпусі Europlast ZSMK315 - призначений для використання в приміщеннях різного призначення, що вимагають високої продуктивності та відносно низького опору системи. Також підходить для напівпромислового використання: склади, парковки. Збалансовані металеві лопаті посилюють подачу повітря.
Електронним регулятором можна регулювати швидкість вентилятора (у комплект поставки не входить). Його слід вибирати відповідно до електричних параметрів із таблиці технічних даних.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий(Аксіальний) |
| Продуктивність | 1325 куб.м/год |
| Частота обертання | 1300 об/хв |
| Споживана потужність | 0.11 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Вага | 4.56 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 383 мм |
| Довжина | 184 мм |
| Висота | 383 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 315 мм |