






7 900 ₴
Рекуператор Europlast E-Extra EER100S являє собою пристрій, призначений для постійного повітрообміну в приміщеннях. Рекуператор обладнаний регенератором, який накопичує теплову енергію повітря, що виходить із приміщення і нагріває свіже повітря, що надходить у приміщення, забезпечуючи в такий спосіб мінімальні тепловтрати.
До комплекту входить ведучий вимикач, за допомогою якого можна вмикати/вимикати пристрій і перемикати швидкість.
Принцип роботи.
Цикл роботи рекуператора розділений на етапи:
Этап I. У режимі витяжки з приміщення видаляється забруднене тепле повітря. Проходячи через регенератор, повітря нагріває його. Через 70 секунд, коли в регенераторі накопичилося тепло, вентилятор перемикається на припливний режим.
Этап II. У припливному режимі свіже холодне повітря, проходячи через регенератор, нагрівається до кімнатної температури. За 70 секунд, коли регенератор охолонув, вентилятор перемикається на витяжний режим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Продуктивність | 24 куб.м/год |
| Ефективність рекуперації тепла | 85 % |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Вага | 1.54 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 140 мм |