





7 790 ₴
Рекуператор Europlast E-Extra EER100WP являє собою пристрій, призначений для постійного повітрообміну в приміщеннях. Рекуператор оснащений регенератором, який накопичує теплову енергію повітря, що виходить з приміщення, і нагріває свіже повітря, що надходить у приміщення, забезпечуючи таким чином мінімальні тепловтрати.
Рекуператор оснащений повзунковим перемикачем, а кабель підключений до мережевої розетки. Вентилятор вмикається і вимикається за допомогою перемикача, встановленого на кабелі. Швидкість вентилятора регулюється шляхом витягування шнура в нижній частині вентилятора.
Принцип роботи.
Цикл роботи рекуператора поділений на етапи:
Етап I. У режимі витяжки з приміщення видаляється забруднене тепле повітря. Проходячи через регенератор, повітря нагріває його. Через 70 секунд, коли в регенераторі накопичилося тепло, вентилятор перемикається на припливний режим.
Етап II. У припливному режимі свіже холодне повітря, проходячи через регенератор, нагрівається до кімнатної температури. Через 70 секунд, коли регенератор охолонув, вентилятор перемикається на витяжний режим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Продуктивність | 24 куб.м/год |
| Ефективність рекуперації тепла | 85 % |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Вага | 1.54 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 555 мм |
| Висота | 140 мм |
| Розмір патрубка | 106 мм |