
880 ₴
Вентиляційна нерегульована накладна решітка Europlast ND12A із патрубком під повітропровід. Застосовується для декорування виходів систем вентиляції, обладнана жалюзі та спеціальним регулятором. Передня панель знімна, що дає змогу очищати від пилу.
Виробні EUROPLAST пластикові вентиляційні решітки N-серії виготовлені з високоякісного АБС-пластику, довговічні, стійкі до температури та UV випромінювання. Решітки призначені для використання як декоративних і функціональних елементів виходів приточних або витяжних вентиляційних систем. Вони доступні в різних кольорах і розмірах. Вентиляційні решітки обладнані сіткою від комах. Решітки можна використовувати на стінах або стелях для внутрішнього та зовнішнього оздоблення приміщень. Є різні моделі — з під'єднанням до повітроводів або для настінного монтажу, стандартні версії або регульовані вручну.
Розмір: 190 х 190 мм
Установний діаметр: 125 мм
Колір: антрацит
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Антрацит |
| Вага | 0.14 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Висота | 190 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 124 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Ні |