



2 040 ₴
Регулятор обертів вентилятора Europlast ARZ1.5 - плавний регулятор швидкості обертання вентилятора Europlast. Сумісний із різними брендами. Допускається управління декількома вентиляторами, якщо загальний споживаний струм не перевищує - 1,5 А.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 35 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Сила струму (А) | 1.5 А |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 82 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Висота | 82 мм |