
732 ₴
Europlast N10RS — вентиляційна регульована накладна решітка. Застосовується для декорування виходів систем вентиляції, обладнана жалюзі та спеціальним регулятором. Передня панель знімна, що дає змогу очищати від пилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Вага | 0.07 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 153 мм |
| Висота | 148 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота (мм) | 148 |
| Тип | Решітка вентиляційна |
| Вага (кг) | 0.07 |
| Форма | Квадратна |
| Ширина (мм) | 153 |
| Особливості конструкції | Жалюзі, Регулятор |