
178 ₴
Вироблені EUROPLAST пластикові вентиляційні решітки N-серії виготовлені з високоякісного АБС-пластику, довговічні, стійкі до температури й UV-випромінювання. Решітки призначені для використання як декоративних і функціональних елементів виходів приточних або витяжних вентиляційних систем. Вони доступні в білому кольорі. Вентиляційні решітки обладнані сіткою від комах. Решітки можна використовувати на стінах або стелях для внутрішнього та зовнішнього оздоблення приміщень. Є дві різні моделі — стандартні версії або регульовані вручну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Прямокутний |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.13 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 174 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Висота | 255 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |