
1 050 ₴
Вентиляційна регульована накладна решітка Europlast ND12RS із патрубком під повітропровід. Застосовується для декорування виходів систем вентиляції, обладнана жалюзі та спеціальним регулятором. Передня панель знімна, що дає змогу очищати від пилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 0.14 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Висота | 190 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 124 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота (мм) | 190 |
| Тип | Решітка вентиляційна |
| Вага (кг) | 0.18 |
| Форма | Квадратна |
| Ширина (мм) | 190 |
| Особливості конструкції | Патрубок під повітропровід, Жалюзі, Регулятор, Сітка від комах |
| Установлювальний діаметр (мм) | 125 |