
732 ₴
Виробні EUROPLAST пластикові вентиляційні решітки N-серії виготовлені з високоякісного АБС-пластику, довговічні, стійкі до температури та UV випромінювання. Решітки призначені для використання як декоративних і функціональних елементів виходів приточних або витяжних вентиляційних систем. Вони доступні в різних кольорах і розмірах. Вентиляційні решітки обладнані сіткою від комах. Решітки можна використовувати на стінах або стелях для внутрішнього та зовнішнього оздоблення приміщень. Є різні моделі — з під'єднанням до повітроводів або для настінного монтажу, стандартні версії або регульовані вручну.
| Тип | A [mm] |
B [mm] |
C [mm] |
D [mm] |
ØD [mm] |
E [mm] |
F [mm] |
H [mm] |
H1 [mm] |
m [kg] |
| N10 | 153 | 148 | 111 | 95 | - | 100 | 91 | 18 | - | 0,07 |
| N12 | 190 | 190 | 140 | 140 | - | 137 | 132 | 18 | - | 0,11 |
| ND10 | 153 | 148 | 111 | 95 | 99 | - | - | 48 | 30 | 0,10 |
| ND12 | 190 | 190 | 140 | 140 | 124 | - | - | 48 | 30 | 0,14 |
| ND15 | 190 | 190 | 140 | 140 | 149 | - | - | 48 | 30 | 0,14 |
| Модифікації |
| NxxR — регульовані |
| Nxx — білий колір |
| NxxA — антрацитовий колір |
| NxxS — срібний колір |
| NxxG — золотий колір |
| * NxxxP — сірий колір |
| * NxxxB — коричневий колір |
| * NxxxM — чорний колір |
| * NxxxY — бежевий колір |
* Не входить в основний асортимент. Доступно тільки під спецзамовлення з певною мінімальною кількістю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Золотистий |
| Вага | 0.07 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 153 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Висота | 148 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | АБС пластик |
| Висота (мм) | 148 |
| Тип | Решітка вентиляційна, регульована |
| Вага (кг) | 0.07 |
| Форма | Квадратна |
| Ширина (мм) | 153 |
| Довжина (мм) | 18 |
| Особливості конструкції | Жалюзі, Регулятор |