
267 ₴
Круглі металеві решітки EUROPLAST призначені для припливно-витяжної вентиляції й обладнані сіткою від комах. Металеві решітки MRØ виготовлені з високоякісної оцинкованої сталі або інших металів і покриваються високоякісною фарбою. Це забезпечує довговічність решіток і стійкість до погодних умов, що змінюються. Решітки доступні в різних розмірах і в широкій колірній гамі.
| Тип |
A
(мм)
|
C
(мм)
|
E
(мм)
|
Повітряний потік
(м2)
|
м
(кг)
|
| MR100 | 140 | 122 | 10 | 0,0034 | 0,10 |
| MR125 | 164 | 147 | 10 | 0,0059 | 0,16 |
| MR160 | 199 | 182 | 10 | 0,0085 | 0,19 |
| MR200 | 240 | 223 | 10 | 0,0129 | 0,27 |
| Модифікації |
| MRxxx — біле полімерне покриття RAL9016 |
| MRxxxB — коричневе полімерне покриття RAL8016 |
| MRxxxA — антрацитове полімерне покриття |
| MRxxxY — бежеве полімерне покриття RAL 1015 |
| MRxxxP — сіре полімерне покриття RAL9006 |
| MRxxxM — чорне полімерне покриття RAL9005 |
| MRxxZn — оцинкована сталь |
| MRxxCu — мідь |
| MRxxxAl – алюминий |
| MRxxxi — неіржавка сталь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Металевий |
| Гнучкий повітропровід | Так |
| Товщина стінки | 10 мм |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 0.19 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Діаметр | 160 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 199 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Виготовлений з поцинкованої сталі або інших металів |
| Висота (мм) | 199 |
| Тип | припливно-витяжний |
| Вага (кг) | 0,19 |
| Форма | Кругла |
| Ширина (мм) | 182 |
| Функції | Cетка от насекомых |
| Особливості конструкції | Виготовлений з поцинкованої сталі або інших металів, Сітка від комах |
| Установлювальний діаметр (мм) | Ø 160 mm |
| Глибина (мм) | 10 |
| Повітряний потік (м2) | 0,0085 |