
1 330 ₴
Металеві ревізійні люки EUROPLAST RLMP обладнані натискним замком "Click", що забезпечує легкий доступ до прихованих вузлів і комунікацій.Резійні люки EUROPLAST виготовляються з поцинкованої або неіржавкої сталі. Залежно від моделі, вони покриті полімерами та вирізняються особливою стійкістю до підвищеної вологості та механічних пошкоджень. Призначений для внутрішнього оздоблення приміщень.
| Тип |
A (мм) |
B (мм) |
C (мм) |
D (мм) |
E (мм) |
м (кг) |
| RLMP1515 | 185 | 185 | 145 | 145 | 41 | 0,35 |
| RLMP2020 | 235 | 235 | 195 | 195 | 41 | 0,53 |
| RLMP3030 | 335 | 335 | 295 | 295 | 41 | 0,1 |
| RLMP4040 | 435 | 435 | 395 | 395 | 41 | 1,6 |
| RLMP5050 | 535 | 535 | 495 | 495 | 41 | 2,3 |
| RLMP6060 | 635 | 635 | 595 | 595 | 41 | 3,8 |
| Модифікації |
| RLMPxxxx — біле полімерне покриття RAL9016 |
| RLMPxxxi — неіржавка сталь |
| RLMPxxxxA — антрацитове полімерне покриття |
| *RLMPxxxB — коричневе полімерне покриття RAL8016 |
| *RLMPxxxxY — бежеве полімерне покриття RAL1015 |
| *RLMPxxxxP — сіре полімерне покриття RAL9006 |
| *RLMPxxxxM — чорне полімерне покриття RAL9005 |
*доступно тільки для замовлень із певною мінімальною кількістю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Лакофарбове |
| Колір | Антрацит |
| Спосіб установки | Настінний |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Вага люка | 0.35 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 185 мм |
| Висота люка | 185 мм |
| Глибина люка | 41 мм |
| Ширина кришки | 145 мм |
| Висота кришки | 145 мм |