
1 068 ₴
Побутові витяжні вентилятори серії EE виробництва EUROPLAST ефективні, прості в установленні та експлуатації. Корпус вентилятора та передня решітка виготовлені з високоякісного міцного АБС-пластику, стійкого до температури й ультрафіолетових променів.
У нашому асортименті є можливість вибрати те, що вам потрібно з низки типорозмірів, які можна під'єднати до круглих повітроводів 100, 120, 125 і 150 мм. Також можна вибирати з різних функціональних модифікацій, від простого вентилятора до вентилятора з таймером і датчиком вологості. Вентилятори виробництва EUROPLAST безпечні, оскільки їхній двигун обладнаний тепловим запобіжником.
Для забезпечення захисту від зворотного потоку повітря в приміщення ми рекомендуємо обладнати вентилятор клапаном серії EUROPLAST EEV.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 145 куб.м/год |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.44 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 16 мм |
| Розмір патрубка | 119 мм |