

950 ₴
Дерев'яний дифузор Europlast KD160 призначений для природної витяжної вентиляції. Також може використовуватися як припливний клапан і провітрювач.
Особливості

| Тип | ØD [mm] |
ØD1 [mm] |
ØD2 [mm] |
H [mm] |
H1 [mm] |
m [kg] |
| KD100 | 99 | 144 | 114 | 77 | 54 | 0,25 |
| KD125 | 124 | 170 | 140 | 77 | 54 | 0,33 |
| KD160 | 159 | 210 | 170 | 77 | 54 | 0,49 |
| Модифікації |
| KDxx - диск клапана із сосни, корпус із полімерним покриттям RAL9016 білого кольору |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Дифузор |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Матеріал корпусу | Сталь, Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 0.49 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Висота | 170 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована решітка | Так |