
927 ₴
Europlast N12RG — вентиляційна регульована накладна решітка. Застосовується для декорування виходів систем вентиляції, обладнана жалюзі та спеціальним регулятором. Передня панель знімна, що дає змогу очищати від пилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Золотистий |
| Вага | 0.11 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 190 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота (мм) | 190 |
| Тип | Решітка вентиляційна |
| Вага (кг) | 0,11 |
| Форма | Квадратна |
| Ширина (мм) | 190 |
| Особливості конструкції | Жалюзі, Регулятор |