

600 ₴
Вентиляційна нерегульована решітка Europlast ND10ZA - вентиляційна нерегульована накладна решітка з патрубком під повітропровід. Застосовується для декорування виходів систем вентиляції. Передня панель знімна, що дає змогу очищати від пилу.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника | Витяжний |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Антрацит |
| Вага | 0.09 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 153 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Висота | 148 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Так |
| Регульована решітка | Ні |