
735 ₴
Europlast ND12ZA — вентиляційна нерегульована накладна решітка з патрубком під повітропровід. Застосовується для декорування виходів систем вентиляції. Передня панель знімна, що дає змогу очищати від пилу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europlast |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип повітророзподільника за формою | Квадратний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 0.14 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Висота | 190 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 125 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота (мм) | 190 |
| Тип | Решітка вентиляційна |
| Вага (кг) | 0.14 |
| Форма | Квадратна |
| Ширина (мм) | 190 |
| Довжина (мм) | 48 |
| Особливості конструкції | з гравітаційними жалюзами, нерегульована |
| Установлювальний діаметр (мм) | 125 |