




3 696 ₴
Вентилятор Awenta System+ Silent KWS125W призначен для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, житлових, офісних і громадських приміщеннях. Комплектується декоративною панеллю, яка встановлена на стійки. Видалення повітря відбувається через щілину між лицьовою панеллю і корпусом вентилятора. Легкознімна передня панель дає змогу за необхідності провести чищення вентилятора із застосуванням м'яких мийних засобів.
ВВентилятор Silent KWS W оснащений шнурковим вимикачем. Вмикається і вимикається, потягнувши вниз за мотузку, яка розташована в нижній частині вентилятора.
Вентилятор можна доповнити зворотним клапаном Awenta ZZ125.
Особливості
Модифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 145 куб.м/год |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Споживана потужність | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Шнурковий вимикач | Так |
| Максимальний робочий тиск | 28 Па |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 178 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 32 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |