


3 608 ₴
Вентилятор Awenta System+ Turbo KWT100H призначен для встановлення у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, житлових, офісних і громадських приміщеннях. Комплектується декоративною панеллю, яка встановлена на стійки. Видалення повітря відбувається через щілину між лицьовою панеллю і корпусом вентилятора. Легкознімна передня панель дає змогу за необхідності провести чищення вентилятора із застосуванням м'яких мийних засобів.
Вентилятор Turbo KWT100H оснащений датчиком вологості, за допомогою якого можна встановити рівень вологості від 40 - 90% і таймером вимкнення від 3 до 30 хв. Вентилятор вмикається автоматично в той час, коли в приміщенні досягається певний рівень вологості, або вмикається перемикачем. Вентилятор вимикається після закінчення встановленого часу.
Вентилятор можна доповнити зворотним клапаном Awenta ZZ100.
Особливості
Модифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awenta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 110 куб.м/год |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний робочий тиск | 40 Па |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Зворотній клапан | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 38 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |