


1 689 ₴
Кабель нагрівальний в комплекті Warmstad Max EcoTWIN-130-11 W/m - двожильний електричний нагрівальний кабель від французького бренду Atlantic. Повністю виключає магнітне випромінювання.
Може бути використаний як додаткова система якісного обігріву поверхні підлоги площею 0,8-1 м² в різних типах комерційно-громадських і житлових приміщень: вітальнях, спальнях, кухнях, туалетних і ванних кімнатах, коридорах і балконах.
Використовується робочий струм в 0,57 А, що робить можливим встановлення кабелю в будинках зі слабкою проводкою.
Має захисний екран із алюмінієвої майларової стрічки з мідним дренажним проводом, що дає змогу встановлювати кабель у стяжку під поверхні різних типів, як-от плитка, килимове покриття, ПВХ, пробка, паркет.
Номінальний опір за +20°C - 406,9 Ом. Допустиме відхилення опору -5% - +10%.
Контур опалення нагрівається до комфортної температури теплої підлоги в діапазоні 21-23 °C, номінальна гранична температура 80 °C.
Тепла підлога Warmstad Max EcoTWIN-130-11 W/m може бути сумісна з будь-яким механічним або електронним терморегулятором, що гарантує безпеку експлуатації та економію електроенергії.
Легкий монтаж забезпечується муфтовим з'єднанням (холодний / нагрівальний кабель). Захисне обплетення або екран підключаються до заземлювального провідника (PE).
Заводська гарантія на кабель - 25 років з моменту монтажу за умови дотримання інструкцій з монтажу та експлуатації.
Сертифікація: ДСТУ EN 60335-2-96:2019 (EN 60335-2-96:2002, IDT, IEC 60335-2-96:2002, IDT), ДСТУ EN 60335-1:2017 ДСТУ EN IEC 63000:2020 (EN IEC 63000:2018, IDT; IEC 63000:2016, IDT).
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Warmstad |
| Країна виробник | Індія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 12 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Мінімальний радіус вигину | 30 мм |
| Довжина кабелю | 11 м |
| Площа обігріву | 1 кв.м |
| Діаметр кабелю | 3.2 мм |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Робочий струм | 0.57 А |
| Номінальний опір за +20°C | 406.9 Ом |
| Min площа обігріву | 0.8 м² |
| Допустиме відхилення опору | -5% - +10% |
| Тип обігріву | Основний, додатковий |
| Зовнішня ізоляція | ПВХ |
| Внутрішня ізоляція | ПВХ |
| Тип поверхні підлоги | Плитка, килим, ПВХ, корок, паркет |
| Холодний кінець | 3 м |
| Тип монтажу | У стяжку |
| Ступінь захисту | IPX7 |
| Комплектація | Кабель нагрівальний, монтажна трубка із заглушкою, інструкція |
| Спосіб підключення | Через терморегулятор |
| Тип приміщення | Вітальня, спальня, кухня, ванна, туалет, коридор, балкон |
| Захисний екран | Алюмінієва майларова стрічка з мідним дренажним дротом |
| Номінальна потужність | 130 Вт |