


10 269 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Warmstad |
| Країна виробник | Індія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Максимальна потужність | 11.6 Вт/м |
| Кількість жил | 2 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Мінімальний радіус вигину | 30 мм |
| Довжина кабелю | 155 м |
| Площа обігріву | 13.8 кв.м |
| Діаметр кабелю | 3.2 мм |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип монтажу | У стяжку |
| Ступінь захисту | IPX7 |
| Комплектація | Мат нагрівальний, монтажна трубка із заглушкою, інструкція |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Спосіб підключення | Через терморегулятор |
| Тип приміщення | Вітальня, спальня, кухня, ванна, туалет, коридор, балкон |
| Захисний екран | Алюмінієва майларова стрічка з мідним дренажним дротом |
| Робочий струм | 7.83 А |
| Номінальний опір за +20°C | 29.4 Ом |
| Min площа обігріву | 12 м2 |
| Допустиме відхилення опору | -5% - +10% |
| Тип обігріву | Основний, додатковий |
| Зовнішня ізоляція | ПВХ |
| Внутрішня ізоляція | ПВХ |
| Тип поверхні підлоги | Плитка, килим, ПВХ, корок, паркет |
| Холодний кінець | 3 м |