


10 429 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Індія |
| Вид нагрівального кабелю | Резистивний |
| Кількість жил | 2 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Мінімальний радіус вигину | 30 мм |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Площа обігріву | 5 кв.м |
| Діаметр кабелю | 3.2 мм |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна температура монтажу | 5 град. |
| Область застосування нагрівального кабелю | Тепла підлога |
| Гарантійний термін | 360 міс |
| Потужність | 200 Вт/м.кв. |
| Користувацькі характеристики | |
| Терморегулятор | будь-який механічний або електронний |
| Особливості | Самоклейна основа зі склосітки |
| Тип монтажу | У стяжку |
| Ступінь захисту | IPX7 |
| Комплектація | Мат нагрівальний, монтажна трубка із заглушкою, інструкція |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Спосіб підключення | Через терморегулятор |
| Тип приміщення | Вітальня, спальня, кухня, ванна, туалет, коридор, балкон |
| Захисний екран | Алюмінієва майларова стрічка з мідним дренажним дротом |
| Робочий струм | 4.35 А |
| Номінальний опір за +20°C | 52.9 Ом |
| Допустиме відхилення опору | -5% - +10% |
| Тип обігріву | Основний, додатковий |
| Зовнішня ізоляція | ПВХ |
| Допуски на довжину | ±2 % |
| Внутрішня ізоляція | ПВХ |
| Під'єднання заземлення | під'єднуйте захисне обплетення або екран до заземлювального провідника PE |
| Тип поверхні підлоги | Плитка, килим, ПВХ, корок, паркет |
| Холодний кінець | 3 м |
| З'єднання холодне/ нагрівальний кабель | муфтове + термоусадка |