



12 309 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Min радіус вигину | 30 мм |
| Вид кабеля | Двожильний |
| Зовнішня ізоляція | ПВХ |
| Внутрішня ізоляція | ПВХ |
| Гарантія | 30 років міс |
| Діаметр нагрівального кабелю | 3.2 мм |
| Допуски на довжину | ±2 % |
| Допустиме відхилення опору | -5% - +10% |
| Захисний екран | Алюмінієва майларова стрічка з мідним дренажним дротом |
| Комплектація | Мат нагрівальний, монтажна трубка із заглушкою, інструкція |
| Мінімальна температура під час монтажу | 5 °C |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальний опір за +20°C | 44.1 Ом |
| Особливості | Самоклейна основа зі склосітки |
| Площа обігрівання | 6 м2 |
| Під'єднання заземлення | під'єднуйте захисне обплетення або екран до заземлювального провідника PE |
| Робочий струм | 5.22 А |
| З'єднання холодне/ нагрівальний кабель | муфтове + термоусадка |
| Спосіб підключення | Через терморегулятор |
| Ступінь захисту | IPX7 |
| Терморегулятор | будь-який механічний або електронний |
| Тип | Мат нагрівальний |
| Тип монтажу | У стяжку |
| Тип обігріву | Основний, додатковий |
| Тип поверхні підлоги | Плитка, килим, ПВХ, корок, паркет |
| Тип приміщення | Вітальня, спальня, кухня, ванна, туалет, коридор, балкон |
| Холодний кінець | 3 м |