






4 800 ₴
Сонячна панель монокристалічна двостороння JA Solar JAM54D40-420/MB - високоефективний фотоелектричний пристрій, який перетворює сонячне випромінювання в електричну енергію. JA Solar - світовий лідер у виробництві високоякісних фотоелектричних модулів. Компанія користується визнанням клієнтів і входить до списків Fortune China 500 і Global New Energy 500 протягом багатьох років.
Особливості

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JA Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 420 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.21 А |
| Напруга при максимальній потужності | 31.8 В |
| Струм короткого замикання | 14.09 А |
| Напруга холостого ходу | 38.05 В |
| Кількість елементів | 108 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.5 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.5 кг |
| Довжина | 1722 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.046 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.26 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.3 %/° С |