



5 900 ₴
Сонячна панель монокристалічна JA Solar JAM72S30-550/MR QC4 - високоефективний монокристалічний фотомодуль преміум-класу, виготовлений відразу за двома передовими технологіями: PERC і Half Cell. Являє собою панель із 144 половинчастих пасивованих фотоелементів із п'ятьма струмопровідними шинами (11ВВ) у кожному осередку.
Особливості

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JA Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 550 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.11 А |
| Напруга при максимальній потужності | 41.96 В |
| Струм короткого замикання | 14 А |
| Напруга холостого ходу | 49.9 В |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.3 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.1 кг |
| Довжина | 2278 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.045 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.275 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.35 %/° С |