






990 ₴
Витяжний вентилятор Ardesto BFC-150W - використовується для вентиляції санвузлів, кухонь, комор та інших опалювальних приміщень. Встановлюється у витяжну шахту прямо або через невеликий повітропровід.
Особливості
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 210 куб.м/год |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Швидкість обертання | 1650 об/хв |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 25 мм |
| Розмір патрубка | 145 мм |