






590 ₴
Витяжний вентилятор Ardesto BFO-100W - використовується для вентиляції санвузлів, кухонь, комор та інших опалювальних приміщень. Встановлюється у витяжну шахту прямо або через невеликий повітропровід.
Особливості
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Витрата повітря | 80 куб.м/год |
| Рівень шуму | 33 дБ |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Глибина | 58 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 23 мм |
| Розмір патрубка | 98 мм |