


1 216 ₴
Канальний вентилятор Вентс 100 ВКО 12 вольт змінного струму використовується для вентиляції невеликих і середніх побутових приміщень.
Застосування
Конструкція
Монтаж

| Розміри | ∅D | ∅D1 | L | L1 |
| мм | 100 | 104 | 91 | 31 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 92 куб.м/год |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Споживана потужність | 14 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Розміри | |
| Висота | 104 мм |
| Глибина | 91 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Розмір патрубка | 100 мм |