


1 344 ₴
Канальний вентилятор Вентс 125 ВКО 12 вольт використовується для вентиляції невеликих і середніх побутових приміщень.
Застосування
Конструкція
Монтаж

| Розміри | ∅D | ∅D1 | L | L1 |
| мм | 125 | 129 | 93 | 31 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Канальний |
| Витрата повітря | 165 куб.м/год |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Напруга мережі | Дванадцять |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.46 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Розміри | |
| Висота | 129 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Розмір патрубка | 125 мм |