


53 410 ₴
Канальний вентилятор Вентс ВКМ 400 ЕС - використовується в припливних і витяжних системах вентиляції комерційних, офісних та інших громадських або промислових приміщень. Корпус вентилятора виготовлений зі сталі з полімерним покриттям. Застосування ЄС-двигунів у вентиляторі ВКМ дало змогу суттєво зменшити споживання електроенергії (близько 35%), водночас забезпечивши високі аеродинамічні характеристики та низький рівень шуму.
Двигун
Регулювання швидкості
Монтаж
Габаритні розміри

| Тип | мм | кг | ||||||||
| D | D1 | H | B | B1 | L | L1 | L2 | L3 | ||
| ВКМ 400 ЕС | 398 | 568 | - | 663 | 633 | 599 | 60 | 60 | 70 | 18,7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Продуктивність | 4790 куб.м/год |
| Частота обертання | 2206 об/хв |
| Споживана потужність | 0.704 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Вага | 15.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Сила струму (А) | 3.13 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 663 мм |
| Довжина | 599 мм |
| Висота | 663 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 400 мм |