



1 590 ₴
Сенсорний Tuya Smart Wi-Fi регулятор обертів застосовується для зручного та простого регулювання продуктивності вентилятора та створення комфортних умов у приміщенні. Підходить майже для всіх видів канальних, осьових, радіальних та інших вентиляторів з потужністю двигуна до 400 Вт.
Особливості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Вага | 0.186 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Колір | Білий |
| Виробник | B&G |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 72 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Висота | 120 мм |