
311 ₴
Гнучкий алюмінієвий повітропровід Вентс Алювент Н 120/3 застосовують у системах побутової та промислової вентиляції, опалення та кондиціонування з температурою від -30 до +250°С.
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Алюміній |
| Тип повітровода за технологічним особливостям | Спірально-замковий |
| Гнучкий повітропровід | Так |
| Товщина стінки | 0.08 мм |
| Максимальна температура переміщуваного повітря | 250 град. |
| Мінімальна температура переміщуваного повітря | -30 град. |
| Колір | Сірий |
| Діаметр | 120 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |