

6 000 ₴
Регулятор обертів Soler&Palau REB-2.5 N зовнішнього монтажу - однофазний безступінчатий тиристорний. Сумісний з однофазним двигуном, у якого сила струму не перевищує - 2,5 А.
Особливості
Монтаж
Сумісність із вентиляторами Soler&Palau серії: віконні (HCM), канальні (VENT, TD-Silent, TD-Mixvent, Jetline, TD EVO), дахові (CTB, TH-Mixvent), осьові з монтажною пластиною (HXM) і кухонні (CK).
Підключення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Вага | 0.17 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 550 Вт |
| Колір | Білий |
| Сила струму (А) | 2.5 А |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Висота | 80 мм |