

13 660 ₴
Регулятор обертів Soler&Palau REB-1 R реверсивний - однофазний з перемикачем режимів приплив/витяжка. Сумісний з однофазним двигуном, у якого сила струму не перевищує - 1 А.
Особливості
Сумісність із вентиляторами Soler&Palau серії: HV-230 AE, HV-300 AE и HVE-230 AE.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Країна виробник | Іспанія |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 400 Вт |
| Сила струму | 1 А |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 58 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 88 мм |