





920 ₴
Провітрювач Вентс ПС 101 - пристрій для постійної вентиляції приміщення і перешкоджання виникненню зайвої вологості (грибка).
Особливості
Конструкція
Регулювання повітряного потоку

Монтаж

Модифікації

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип провітрювача | Стіновий |
| Продуктивність | 45 куб.м/год |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 171 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Телескопічний канал | |
| Максимальна довжина каналу | 500 мм |
| Мінімальна довжина каналу | 305 мм |
| Діаметр каналу | 103 мм |