




3 000 ₴
Провітрювач Вентс ПСС 102 - автономний пристрій із вентилятором для інтенсивнішої вентиляції приміщення та перешкоджання виникненню зайвої вологості (грибка).
Особливості
| Напруга, В | Ток, А | Частота обертання | м3/год |
| 9 | 0,0064 | 1390 | 13 |
| 12 | 0,0073 | 1754 | 15 |
| 15 | 0,0083 | 2140 | 17 |
| 18 | 0,0092 | 2490 | 20 |
Конструкція
Регулювання повітряного потоку

Монтаж

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип провітрювача | Стіновий |
| Продуктивність | 20 куб.м/год |
| Напруга | 18 В |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 163 мм |
| Висота | 171 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Сонячна батарея | Так |
| Фільтр | Попередній фільтр |
| Вентилятор | Так |
| Телескопічний канал | |
| Максимальна довжина каналу | 420 мм |
| Мінімальна довжина каналу | 250 мм |
| Діаметр каналу | 103 мм |