




8 085 ₴
Піч булер'ян Viterm з варильною поверхнею з потужністю 8 кВт, опалює приміщення до 80 квадратних метрів.
Вся продукція, яка відповідає ГОСТам, гарантовано має високу якість виготовлення та виконана з високоякісної сировини.
При виготовленні котлів використовується жароміцна сталь. Застосування жароміцної сталі є запорукою зносостійкості та міцності печі-булер'яну Viterm.
Дана піч-булер'ян призначена для спалювання будь-якого виду палива, брикети, дрова (сухі та вологі), тріска, тирса та побутові відходи. Іншими словами, піч-утилізатор.
За рахунок 12 конвекційних труб збільшується його ККД до 87%. Тривалість горіння на одному завантаженні складає до 4 годин.
Розміри (Д * В * Ш) - 500х 620 х 340 мм.
Саль жароміцна - 3мм
Довжина дров – до 450мм
Вага – 40 кг.
Забарвлення корпусу - жароміцна фарба.
Пекти має конвекційні канали для ефективного теплообміну повітря в приміщенні.
До базової комплектації печі-булер'яна "VITERM 8" входить:
- піч-булер'ян у зібраному вигляді;
- знімний короб для збору золи;
- шиберна заслінка;
- Гарантійний талон, інструкція експлуатації до котла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viterm |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 87 % |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Будь-яке |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Площа обігріву | 80 кв.м |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети, Тріска, Тирса, Пелети, Кора, Торф, Горючі сланці |
| Об'єм камери згоряння | 44 л |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |