






15 207 ₴
Душовий піддон Miraggio BRUGGE 900 зі штучного каменю - надійний вибір для вашої душової кабіни.
Квадратна форма піддону забезпечує щільне прилягання до стін ванної кімнати.
Штучний камінь - твердий і довговічний матеріал. Основним компонентом суміші є мелена мармурова крихта або кварцовий пісок, які змішують з поліефірними смолами.
Зовнішня поверхня глянцевого піддону покривається антибактеріальним гелем Gelcoat ISO NPG, який робить його білосніжними. На заключному етапі виробництва, щоб отримати бездоганну поверхню, білі піддони обробляють спеціальною пастою. Глянцеві душові піддони невибагливі в повсякденному житті та стійкі до будь-яких забруднень.
Моделі піддонів MIRAGGIO також можуть бути зроблені з кварцового піску в чорному або сірому кольорах.
Miraggio має широкий вибір душових піддонів різних розмірів і форм (квадратні, прямокутні, кутові).
MIRAGGIO - український бренд, який понад 10 років спеціалізується на виготовленні сантехніки з литого мармуру.Виробник MIRAGGIO надає 10 років гарантії на всі вироби бренду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Країна виробник | Україна |
| Форма піддону | Квадратна |
| Матеріал піддону | Литий мармур |
| За глибиною | Глибокий (від 15 до 39 см) |
| Колір | Білий |
| Вага | 28.45 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Діаметр отвору для зливу | 95 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Душовий піддон, документація |
| Мoдель | BRUGGE 900 |
| Назва | Душовий піддон квадратний MIRAGGIO BRUGGE 90*90*3 Білий 0000615 |
| Товщина стінки, мм | 10 - 30 |
| Габарити паковання | 945*945*70 |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Температура експлуатації, oC | ± 65 |