




72 460 ₴
Ванна з акрилу Volle 180x80 чорно-біла з сифоном click/clack - сучасна модель, яка ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд. Призначена для встановлення окремо в будь-якому місці.
Виготовлена з міцного і стійкого до пошкоджень акрилу. Бактерії на ньому не розвиваються, тому вона набагато гігієнічніша за сталеві або чавунні. Має невелику вагу - легко доставляти та монтувати. На дотик акрил теплий, а вода остигає в такій ванні повільно, завдяки високим теплозберігаючим характеристикам, що сприяє тривалому розслабленню в ній. Ванна на рамі (ніжки входять до комплекту). В основі скловолоконний каркас, що забезпечує їй міцність.
Акрилова ванна - це надійний і довговічний виріб, який прослужить (за умови дбайливого використання) десятки років. Головною умовою її довговічності є миття спеціальними засобами для акрилу, не наповнення ванни окропом, розчинниками чи бензином. Догляд за акриловими ваннами простий: необхідно лише прополоскати водою або протерти губкою з рідким мийним засобом.
Анатомічний дизайн, плавні форми та відсутність гострих кутів - забезпечує ефективну експлуатацію та полегшує очищення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volle |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид сантехнічного обладнання | Ванна |
| Тип ванни | Окремостояча |
| Матеріал ванни | Акрил |
| Форма ванни | Прямокутна |
| Об`єм | 210 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 53 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Комплектація | |
| Ніжки для ванни | Так |
| Сіфон | Так |
| Панель для ванни | Так |
| Додаткові функції | |
| Злив/перелив | Клік-Клак |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 620 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Перелив | У центрі |
| Товщина стінки, мм | 4 |
| Габарити паковання | 1850*805*625 |
| Розташування зливу | На дні по центру |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |