



1 000 ₴
Дверцята ревізійні з замком Вентс ДМЗ 450х250 - призначені для монтажу в стіні, щоб мати можливість здійснювати технічне обслуговування або ремонт інженерних систем (вентиляція, водопровод, каналізація, електрика).
Особливості
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Спосіб відкривання люка | Розпашній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип закривання | Замок |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 486.5 мм |
| Висота люка | 286.5 мм |
| Глибина люка | 25 мм |
| Ширина кришки | 446.5 мм |
| Висота кришки | 246.5 мм |