

2 515 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Дисплей | Так |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Колір | Чорний |
| Захист від дітей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання терморегулятора | Так |
| Вага | 0.26 кг кг |
| Тип | Терморегулятори |
| Вбудований датчик повітря | Да |
| Гарантія | 24 місяці міс |
| Датчик температури підлоги | Да |
| Діапазон регульованих температур | +5 - 35 °C (заводське встановлення)/+5 - 99 °C (ручне настроювання) |
| Додатково | Режим роботи: Контроль температури підлоги/контроль температури повітря/ Комбінований. Наявність внутрішньої батарейки |
| Кількість комутованих ланцюгів | 1 |
| Комплектація | Гарантійний талон 1 шт. | Рахівництво користувача 1 шт. | Теремодатчик (iTeo) з кабелем (2,5 м) 1 шт| Терморегулятор 1 шт. |
| Корпус | Вогнетривкий пластик |
| Потужність | 3.2 кВт кВт |
| Споживана потужність | 1.5 Вт*ч кВт |
| Робоча напруга | 220 В |
| Розміри | 86 х 86 х 13 мм |
| Сенсорний екран | Да |
| Температурний режим експлуатації | От +5 до +50 °С |
| Тип | Електричний |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Ток | 16 А |
| Функція програмування | Да |