






813 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solray |
| Споживана потужність | 44 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Матеріал поверхні килимка | ковролін |
| Рекомендована площа приміщення | 0.23 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 10 хв |
| Індикатор роботи | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 60 Гц |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
| Колір | Синій |
| Тип | Електричний |
| Матеріал | Кишень на повстяній основі |
| Комплектація | Килим із кабелем живлення — 1 Паспорт — 1 |
| Загальна потужність | 44 Вт |
| Тип | Килимок із підігрівом |
| Площа теплового випромінювання | 0.23 м.кв |
| Довжина дроту | 2 м |
| Розміри | 530 х 430 мм |
| Робоча напруга | 220 В |