









1 435 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solray |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Матеріал поверхні килимка | ковролін |
| Споживана потужність | 132 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 5 хв |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Килимок із підігрівом |
| Гарантія | 12 місяців міс |
| Довжина дроту | 2 м |
| Комплектація | Килим із кабелем живлення — 1 Паспорт — 1 |
| Максимальна температура нагрівання | 50 °С град. |
| Матеріал | Кишень на повстяній основі |
| Загальна потужність | 132 Вт |
| Площа теплового випромінювання | 0.65 м.кв |
| Робоча напруга | 220 В |
| Розміри | 530 х 1230 мм |
| Тип | Електричний |
| Колір | Сірий |