





16 083 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Максимальна температура теплоносія | 105 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Мінімальний радіус вигину | 38 мм |
| Потужність | 30 Вт/м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування системи | Обігрів покрівлі та водостоків, Обігрів сходинок і доріжок |