


4 400 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heat Plus |
| Країна виробник | Малайзія |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Управління | Додаток на Android та iOS |
| Голосове управління | Так |
| Підтримка сервісів | Smart Life |
| Термозахист | Так |
| Температура спрацьовування захисту, °С | 70 |
| Колір | Білий |
| Максимальне навантаження | 3200 Вт |
| Датчик температури | Так |
| Таймер | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 13.3 мм |
| Довжина з'єднувального кабеля регулятора | 3 м |